Poznaj jedyny i skuteczny sposób

Jak na stałe zmienić nawyki i zapanować nad trudnymi emocjami

Kluczowe elementy w kursie

Magdalena Kwarciak-Guzowska

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Jestem dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem, magistrem psychologii o specjalności zdrowia i jakości życia. Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Śląski. Od 16 lat trenuję taniec współczesny, jestem też instruktorką tańca. Moje szerokie wykształcenie pozwala mi spojrzeć na człowieka z wielu perspektyw. 

Opis Kursu

Kurs powstał z myślą o wszystkich kobietach, które mają problem by samodzielnie zmobilizować się do zmiany. 

5/5

Niesamowity Kurs

Już po trzeciej lekcji postanowiłam, że stawiam w końcu na siebie. Teraz codziennie po pracy godzinka lub pół dla mnie musi się znaleźć, daję sobie czas, by zadbać o samą siebie. To ogromny postęp w moim sposobie myślenia.

Iza, 46 lat

Szczegóły Kursu

Czas Trwania

8 Dni

Cena Kursu

PLN 97

Poziom kursu

Początkujący

Opis Kursu

To właśnie Twoje nawyki w głównej mierze decydują o tym jak wyglądasz. Wszystkie podejmowane decyzje będą decydować o Twojej sylwetce. 

Stworzyłam kurs z myślą o osobach, które czują się zagubione i próbowały już wielu radykalnych sposób na odchudzanie, jednak żaden z nich nie okazał się skuteczny. To co chcę Cię nauczyć to trwałej zmiany, gdzie z tygodnia na tydzień będziesz poprawiać nie tylko swoje zdrowie, ale również sylwetkę.

Korzyści

Co kursanci mówią o kursie

Takiego poukładania w głowie potrzebowałam. Niby wiedziałam ile powinnam jeść, czego powinnam unikać, ale nie wiedziałam jak sobie radzić z przejadaniem czy zachciankami. Konsultacje pokazały mi, dlaczego właściwie zdecydowałam się zmienić swoje nawyki i zawalczyć o lepszą siebie. Nauczyłam się też jak racjonalnie przeanalizować myśl, która utrudnia zrealizowanie celu, co znacznie ułatwia. Największą trudność sprawia mi walka z moimi złymi myślami i z odkładaniem wszystkiego na później. Mam nadzieję, że wprowadzę wszystko w życie i niedługo będę mogła pochwalić się swoimi efektami
Marta
32 lata
Jestem przeszczęśliwa, że mogłam być testerem Twojego kursu. Bardzo dziękuję za zaufanie i możliwość poznania tak innowacyjnego narzędzia. Już pierwsza lekcja jest niespodzianką.To dla mnie niesamowite podejście do zagadnienia odchudzania. Nie zwykły jadłospis a droga, którą będę podążać by uzyskać wagę i wygląd, z którego będę zadowolona. Cena kursu wyjątkowo niska jak na wartość, którą wnosi i patrząc na jadłospisy, które są wszędzie. Ogromnie przydatna wiedza i ćwiczenia, z których korzystać będę przez długi czas. Powodzenia, już dzisiaj czekam na kolejne kursy <3
Kasia
49 lat

Zarejestruj się i dołącz do 147 szczęśliwych uczniów już dziś!

Wykorzystaj swoją szansę i dołącz do naszego kursu i zmień swoją sylwetkę!