O nas

Sprawdź dlaczego wartko skorzystać z naszych kursów

Arkadiusz Szuba - Założyciel

Wyobraź sobie...

Sytuację w której Twój problem można rozwiązać i to bardzo prosto. W jaki sposób? Poprzez zastosowanie konkretnych porad. Praktyczne ćwiczenia, które pozwolą Ci przejść z punktu w którym jesteś do punktu w którym chcesz się znaleźć.

Zaufało nam już ponad 10 000 osób korzystając z naszych płatnych rozwiązać. Kursy posiadają największą wartość. To właśnie one prowadzę Cię “za rękę” i dokładnie wiesz co masz zrobić. 

Pewnie zadajesz sobie pytanie “czy sobie poradzę?” Oczywiście, że tak nasze kursy powstały z myślą o osobach początkujących. 

Poznaj instruktorów

Nasza misja? Dostarczanie możliwie jak najlepszej jakości materiałów.

Arkadiusz Szuba

Trener Personalny z 5 letnim doświadczeniem. Wykładowca przyszłych trenerów personalnych w Teb Edukacja. Posiada blisko 15 certyfikatów między innymi z: dietetyki, treningu funkcjonalnego, treningu cross, psychodietetyki, stretchingu. Uznany przez oferteo jako jeden z najlepszych trenerów w  Rzeszowie 2019r. Pomaga kształtować sylwetkę niezależnie od miejsca zamieszkania.

Magdalena Kwarciak-Guzowska

Jestem dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem, magistrem psychologii o specjalności zdrowia i jakości życia. Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Śląski. Od 16 lat trenuję taniec współczesny, jestem też instruktorką tańca. Dietetyka jest dziedziną niezwykle dynamiczną, a psychologia odkrywa wciąż coraz więcej.

Natalia Sowińska

Stopień magistra dietetyki zdobyłam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka na SWPS. Zostałam dietetykiem, aby posiąść profesjonalną wiedzę na temat żywienia człowieka, produktów i związanych z nimi technologii. Na co dzień wykorzystuję teorię poznaną na studiach. W wolnych chwilach oglądam programy kulinarne, czytam książki o jedzeniu i inspiruję się treściami znalezionymi w internecie. Pomysły czerpię z kuchni różnych kultur, aby dania były różnorodne.

W liczbach

1

Kurs

147

Uczniów

10k+1

Zadowolonych klientów

Co kursanci mówią o kursie

Takiego poukładania w głowie potrzebowałam. Niby wiedziałam ile powinnam jeść, czego powinnam unikać, ale nie wiedziałam jak sobie radzić z przejadaniem czy zachciankami. Konsultacje pokazały mi, dlaczego właściwie zdecydowałam się zmienić swoje nawyki i zawalczyć o lepszą siebie. Nauczyłam się też jak racjonalnie przeanalizować myśl, która utrudnia zrealizowanie celu, co znacznie ułatwia. Największą trudność sprawia mi walka z moimi złymi myślami i z odkładaniem wszystkiego na później. Mam nadzieję, że wprowadzę wszystko w życie i niedługo będę mogła pochwalić się swoimi efektami
Marta
32 lata
Jestem przeszczęśliwa, że mogłam być testerem Twojego kursu. Bardzo dziękuję za zaufanie i możliwość poznania tak innowacyjnego narzędzia. Już pierwsza lekcja jest niespodzianką.To dla mnie niesamowite podejście do zagadnienia odchudzania. Nie zwykły jadłospis a droga, którą będę podążać by uzyskać wagę i wygląd, z którego będę zadowolona. Cena kursu wyjątkowo niska jak na wartość, którą wnosi i patrząc na jadłospisy, które są wszędzie. Ogromnie przydatna wiedza i ćwiczenia, z których korzystać będę przez długi czas. Powodzenia, już dzisiaj czekam na kolejne kursy <3
Kasia
49 lat