10 Dniowe Wyzwanie aktywności fizycznej, treningu oraz diety

Ograniczona ilość Miejsc!

The timer has expired!

Normalna cena: 99 zł

Tylko teraz jedyne 29 zł. Realna wartość kursu wynosi 99 zł.
W przyszłości cena wróci do standardowej.

29 zł

Co mówią inni na mój temat

Bardzo fajny trener personalny. Zaczęłam ćwiczyć w lutym – dostosował idealnie dietę oraz ćwiczenia, w 4 miesiąca schudłam 10 kg. Ma indywidualne podejście do każdego klienta. Polecam

Iryna golovan

specjalista ds. marketingu

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego podejścia Arka do wykonywanej przez siebie pracy. Zawszę mogę liczyć na jego wsparcie oraz ogromną wiedzę. Poza tym to jeden z nielicznych trenerów, który nie spoczywa na laurach tylko cały czas podwyższa swoje kwalifikacje . Najlepszy w branży 🙂 Bardzo polecam wszystkim, którym potrzeba zastrzyku pozytywnej energii i zapału do zdrowego życia :)”

Daniel Jasik

 Prawnik (przyszły)

Polecam Arka jako trenera. Ma sporą wiedzę, którą dzieli się udzielając odpowiedzi nawet na niekończące się pytania odnośnie treningów, żywienia i wykonywanych ćwiczeń.

katarzyna kusz

Studentka

Nigdy siebie nie widziałam na siłowni,a jednak zawsze musi być ten pierwszy raz i stało się . Dzięki Arkowi wciągnęłam się na maksa.Wysiłek..czasem ( ale tylko czasem ) trochę boli..humor..energia…super spędzony czas . Profesjonalny , wymagający i skuteczny – te określenia idealnie pasują do Arka . POLECAM trening z Arkadiuszem

Ewelina Salach

Sprzedawca

Co twierdzą na temat moich produktów

Kursy Zmiany Sylwetki | Wszystkie Prawa Zastrzeżone

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
50% Ukończenia

Świetna Decyzja!

Szanuję Politykę Prywatności  i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Close